O nás

O společnosti, historie

Společnost IVT Pardubice, s.r.o má dlouhodobé zkušenosti v oblasti topenářství, instalatérství a s montážemi tepelných čerpadel.

Začátek našeho podnikání se datuje do roku 2004. V roce 2005 jsme se za začali specializovat na montáže tepelných čerpadel. V tomže roce jsme uzavřeli exkluzivní smlouvu se společností Tepelná čerpadla IVT, s.r.o. (výhradní distributor pro ČR) o výhradním zastoupení v Pardubickém kraji. Vzhledem k počtu úspěšných instalací, které jsme zrealizovali, jsme se stali součástí obchodní sítě IVT CENTRUM. Po letech existence jako OSVČ jsme v roce 2014 změnili právní formu na společnost s ručením omezeným.

Společnost Tepelná čerpadla IVT, s.r.o.  zajišťuje dovoz výrobků IVT ze Švédska a jejich distribuci montážním firmám v České republice a prostřednictvím slovenské dceřiné společnosti Tepelné čerpadlá IVT i na Slovensku.

Instalace tepelných čerpadel provádí instalační topenářské firmy (např. naše společnost IVT Pardubice, s.r.o.). Abychom dokázali udržet vysokou kvalitu instalací tepelných čerpadel IVT, preferujeme distribuci přes specializované instalační firmy sdružené v obchodní síti IVT CENTRUM. Součástí sítě jsou pouze firmy, které se na tepelná čerpadla specializují a mají za sebou stovky, některé i tisíce instalací tepelných čerpadel. Členové této sítě musí splňovat přísné podmínky kvality jak při vytváření cenových nabídek, tak při montáži a následném servisu. Pomocí anonymních dotazníků rozesílaných všem uživatelům IVT dlouhodobě sledujeme kvalitu práce členů této sítě.

Tepelná čerpadla IVT nejsou prodávána přes internet a až na výjimky nejsou prodávána prostřednictvím topenářských velkoobchodů.

 

Vedení společnosti

  • Josef Malý

    Josef Malý je v současnosti majitelem a…

Proč my?

1.

Zkušenosti.

V Pardubickém kraji již máme přes 250 úspěšně spuštěných instalací.

2.

Rychlost a komplexita služeb.

Šetříme Vám čas tím, že se o celý projekt staráme od začátku do konce. Od počátečního návrhu a cenové nabídky, přes instalaci čerpadla a podlahového topení až po zajištění spolehlivých partnerů pro realizaci vrtů a podlah. Dostupný servis je samozřejmostí.

3.

Cenová dostupnost.

Od samého začátku zohledňujeme Vaše možnosti. Tepelná čerpadla IVT vynikají dlouhou životností a úsporností, proto mají na trhu jednu z nejlepších návratností investice.

Více!

Co říkají zákazníci?

Více!