Prodejní síť

Největší značková prodejní síť IVT CENTRUM

Kvalitní návrh a montáž jsou stejně důležité jako kvalitní tepelné čerpadlo. Proto jsme z nejzkušenějších specializovaných prodejců tepelných čerpadelvytvořili značkovou prodejní síť IVT CENTRUM. Členové této sítě mají za sebou stovky, někteří i tisíce instalací tepelných čerpadel. Pokud zvolíte pro dodávku svého tepelného čerpadla montážní firmu s označením IVT CENTRUM, získáte správně navržené a spolehlivé tepelné čerpadlo, které Vám celoročně zajistí příjemnou tepelnou pohodu a dostatek teplé vody. 

Nosnou myšlenkou sítě IVT Centrum je SPECIALIZACE, TECHNOLOGIE a JISTOTA

Podívejte se, jakými známkami hodnotí práci IVT CENTER jejich zákazníci

SPECIALIZACE

Instalaci tepelného čerpadla se rozhodně vyplatí svěřit specializované firmě. Principy návrhu a zapojení systémů s tepelnými čerpadly jsou zcela odlišné od systémů s kotli na plyn, elektřinu nebo uhlí. Pokud svěříte instalaci tepelného čerpadla běžné topenářské firmě, zvyklé instalovat pouze klasické zdroje tepla, nemusí dodané tepelné čerpadlo přinést očekávané úspory a požadovaný komfort. Je to podobné jako s pizzou. Když si na ní chcete opravdu pochutnat, objednáte si jí v pizzerii, kde mají zkušeného kuchaře, ty pravé ingredience a pořádně rozžhavenou pec. Určitě budete mnohem spokojenější, než když si jí za stejné peníze koupíte v normální hospodě a dostanete polotovar rozmrazený v mikrovlnce.

TECHNOLOGIE

Při koupi tepelného čerpadla v síti IVT CENTRUM máte jistotu, že vždy získáte výrobek se skvělými technickými parametry, využívající nejmodernější technologie. Novinky na trhu tepelných čerpadel se v prodeji objeví nejdříve v IVT CENTRECH a teprve mnohem později u jiných dodavatelů čerpadel.
Technici v IVT CENTRECH mají bohaté praktické zkušenosti se všemi druhy tepelných čerpadel od jednoduchých systémů vzduch/vzduch, přes standardní aplikace systémů země/voda a vzduch/voda, až po kombinované systémy, kdy tepelné čerpadlo spolupracuje se systémem řízeného větrání nebo klimatizace domu.

JISTOTA

Svoji investici do vytápění tepelným čerpadlem musíte mít zajištěnou kvalitní a dlouhodobou zárukou. S IVT máte jistotu pětileté záruky na celé tepelné čerpadlo a desetileté záruky na kompresor. Prodejní síť IVT CENTRUM Vám nyní dává jistotu i při výběru zkušené a spolehlivé instalační firmy. Členové této sítě musí splňovat přísné podmínky kvality jak při vytváření cenových nabídek, tak při montáži a následném servisu. Pomocí anonymních dotazníků rozesílaných všem zákazníkům IVT CENTER dlouhodobě sledujeme kvalitu práce firem vybraných do této prestižní sítě.