Služby

Hlavní služby

1.

Návrh optimálního řešení

Na základě Vašich preferencí a potřeb jako např. tepelná ztráta, velikost objektu, stav současného topného systému navrhneme optimální postup řešení tak, abyste za svoje peníze dostali optimálně dimenzované tepelné čerpadlo.

4.

Smlouva o dílo

Připravíme vzájemně vyrovnanou smlouvu o dílo, která pro Vás znamená záruku dokončení montáže ve stanoveném termínu.

2.

Cenová nabídka

Připravíme transparentní cenovou nabídku, která bude zahrnovat aktuální obchodní akce výrobce IVT. To pro Vás může ve správnou dobu znamenat úsporu desítek procent z ceny pořizovaného tepelného čerpadla. Cenová nabídka může být po prohlídce objektu upravena dle potřeb zákazníka.

5.

Realizace a převzetí

Provedeme montáž dle stanovených požadavků zákazníka a předem dohodnutných podmínek.

3.

Prohlídka objektu

Přijedeme k Vám a zhodnotíme navržené řešení dle předchozí domluvy přímo namístě. Díky našim zkušenostem z více než 250 instalací tepelných čerpadel posoudíme, jak nejlépe připravit stavbu pro hladkou a rychlou instalaci.

6.

Záruční i pozáruční servis

Sídlíme v Horních Ředicích u Holic, proto poskytujeme v Pardubickém kraji servis velmi rychle. I přes to, že na vybraná tepelná čerpadla IVT je poskytována záruka až 10 let, provádíme i odborný pozáruční servis.

read more

Zprostředkované služby od našich partnerů

Vrty pro tepelná čerpadla:

Pokud si chcete ušetřit starosti a peníze, dokážeme Vám připravit i vrt pro tepelná čerpadla. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s našimi partnery dokážeme nabídnout lepší cenu než většina konkurence a kvalitu ověřenou počtem úspěšných instalací.

  • vrty pro tepelná čerpadla
  • studny
  • spolupráce mezi dodavateli
  • úspora Vašeho času i peněz

Anhydridové podlahy:

Anhydridové podlahy jsou v případě podlahového topení lepší variantou než obyčejný beton, protože lépe vedou teplo a tím šetří náklady na topení. Zároveň je tak Váš dům dříve vyhřátý. V případě anhydridových podlah spolupracujeme s našimi partnery, pro které připravíme podlahové topení tak, abychom zajistili co nejmenší prolití anhydridu. Tím Vám šetříme peníze, které by jinak byly utopené ve zbytečném materiálu.

  • kompletní příprava pro vylití anhydridových podlah
  • dlouholetá spolupráce
  • úspora materiálu, peněz a času